Proč jsem se rozhodla psát blog?

Proč píši tento blog?

Srdečně Vás vítám na mém blogu. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli tento blog někdy spatří světlo světa, vždyť o zdravém životním stylu už toho je napsáno tolik, ale nakonec jsem si řekla, že prostě toužím pomoci maminkám a nejen jim, jak se zase „vrátit do života.“

„Děti nejsou naší překážkou, nýbrž naší největší motivací.“

Být maminkou je nejkrásnější úděl ženy. Alespoň já to tak cítím a mnohé z Vás mi jistě dají za pravdu. ALE uvědomte si, že na prvním místě jste žena, až poté jste se stala partnerkou, maminkou apod. Jenže teď se mnohé z vás cítí opačně. Nejvíce jste v roli maminky, poté partnerky a až na konci v roli ženy.

Mojí vizí v tomto projektu je, udělat z Vás zase tu sexy přitažlivou sebevědomou ženu, kterou jste pro svého partnera byla před dětmi. Skloubit péči o sebe, dítě i partnera do jednoho. Zkrátka aby jste byli spokojení všichni!

A jelikož volného času moc nemáme, jsem tu já, abych Vám poradila jak do hubnutí zapojit celou rodinu. Cvičit společně a vařit jedno jídlo, které budou jíst všichni, od vás, přes děti, až po manžela. Chci ve Vás probudit Vaši vášeň nejen do zdravého životního stylu!

Tak jdeme na to!

Šárka

TOP 11 FÍGLŮ PRO SUPER POSTAVU

Jak získat ty správné každodenní návyky, které změní Vaše tělo?

TO CHCI!

Šárka Čivrná
Moje vize je ukázat ženám, jak nebýt na změnu životního stylu sama, ale zapojit celou rodinu. Můj program FIT s vášní rozproudí nejen vaši vášeň k dokonalé postavě, ale i k harmonickému vztahu! Můj příběh si přečtěte tady >> Jsem autorka eBooku ZDARMA Top 11 fíglů pro super postavu, ke stáhnutí zde Sestavuji stravovací plány na míru, více zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů