Jak zhubnout pomocí ENERGIE?

Zhubněte pomocí vaší VITÁLNÍ ENERGIE!

Ve své praxi hodně vídám, že i když klienti vše dodržují (věřím jim :) ), tak stejně se jim tak úplně nedaří efektivně hubnout. A jelikož hubnutí není jen o jedení zdravých potravin, ale je to komplexní proces, tak jsem díky povídání s klienty o životě a tak zjistila, že u mnohých je příčinou snížená úroveň energie čchi. Máte také takový pocit? Tak se pojďme podívat dál.

Příčina obezity

Když vidíme obézního člověka, řekneme si, že hodně jí. Ale příčinou obezity může, mimo jiné, dle tradiční čínské medicíny (TCM), být i snížená energie čchi a zároveň zpomalené obnovování krve, což způsobuje, že se tělo nemůže zbavit odpadních látek. A tyto látky se v těle ukládají v podobě tuku a postupně se hromadí.

K hubnutí je potřeba energie

Což je trochu opačný  postoj, než slýcháváme viďte. Že nadbytečnou energii musíme „spálit“. Přejeme-li si zhubnout musíme tělo naopak povzbudit a energii mu přidat. Podle TCM tedy opačný postoj, než jaký se prezentuje.

Takže namáhavé sporty, redukční dieta a počítání kalorií jsou jen způsoby, jak energii v těle snižujeme.

Stres a nedostatek spánku

Tyto dva hlavní faktory energii čchi oslabují. Jsou příčinou toho, že náš unavený a vyčerpaná organismus nechce ztrácet kilogramy.

S nárůstem čchi na naopak hubnutí stává o hodně jednodušší. Pokud je tato energie silná a stabilní, mizí nezdravá chuť k jídlu a záchvatovité přejídání.

Co myslíte? Nestojí to za to vyzkoušet? V příštím článku se tedy podíváme na to, jak energii čchi můžeme posílit.

Mějte se krásně.

Šárka

Šárka Čivrná
Moje vize je ukázat ženám, jak nebýt na změnu životního stylu sama, ale zapojit celou rodinu. Můj program FIT s vášní rozproudí nejen vaši vášeň k dokonalé postavě, ale i k harmonickému vztahu! Můj příběh si přečtěte tady >> Jsem autorka eBooku ZDARMA Top 11 fíglů pro super postavu, ke stáhnutí zde Sestavuji stravovací plány na míru, více zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů