Hubnutí a Bachovy esence. Stojí za to vyzkoušet!

Hubnutí a Bachovy květové esence

Už už vás slyším, jak říkáte: „Co je to zase za výmysl? Jaké esence? Jojo, kdybych si přečetla takový titulek, napadlo by mě to samé. A to ještě do nedávna. Než jsem dostala jednu lahvičku na vyzkoušení. No co, říkala jsem si. Zkusím a uvidím. A viděla jsem. Chcete také? Čtěte dále. Kdo dočte až do konce, dostane dárek :)

„Šári, nechceš vyzkoušet bachovky?“

Co, jestli nechci vyzkoušet??? Ptala jsem se nechápavě kamarádky. BACHOVKY. Opakovala. Ahááá. Co to je?

Tak asi takto začala naše diskuze na téma bachovky. Přiznám se, že jsem netušila, že něco takového je na trhu. Opravdu. Jsem k různým takovýmto „berličkám“ dost skeptická. Ale jak jsem psala již na začátku, za zkoušku člověk nic nedá. Jsou to kytičky, co se mi může stát. Říkala jsem si. A to bylo mé první setkání se s Bachovými květovými esencemi.

Opravdu nevím, jestli to bylo placebo nebo ne, ale v mnoha směrech mi to fungovalo. Měla jsem namíchanou lahvičku na míru, která mě měla zbavovat strachu, prokrastinace, nedotahování věcí do konce a podobných lidských neřestí. Bachovky vlastně působí na to, čemu říkáme negativní emoce – např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení se apod.

Bachovy esence nadchly. Přemýšlela jsem, jestli by nebyly vhodné i pro lidi, co se snaží snížit hmotnost a nejde jim to. Pořád se ocitají v tom začarovaném kruhu úspěchu a neúspěchu. Poprosila jsem tedy kamarádku Ivetu, která je specialistkou na Bachovy květové esence, jestli by nám nenapsala o tomto tématu článek. A tady je.

Nedaří se vám zhubnout? S podporou Bachovek Vám to půjde snadněji.

Teď už to určitě dám.  Je vám tato věta povědomá? Já ji znám velmi důvěrně a právě proto vím, že pokud k ní nepřidáte něco navíc, bude to opět jen další věta do větru.

Kolikrát jste ve svém životě začínali s hubnutím? Kolik diet a zaručených návodů jste přečetli a možná i začali aplikovat? Když se nad tím zamyslíte, možná zjistíte, že desítky. A jak to dopadlo? Pokaždé stejně. Buď jste zůstali pouze u té teorie, nebo jste začali, ale záhy opět skončili.

A já vám řeknu proč to tak je. Není to ve špatných dietách nebo postupech. Je to v naší hlavě.

To, co nás vždy zabrzdí či odradí je naše psychika. Myšlenky jsou velmi mocný nástroj. A pokud s nimi neumíme pracovat, velmi snadno s námi manipulují. Docílí toho, že ztratíme trpělivost, motivaci i odhodlání. A to tím rychleji, čím pomalejší jsou viditelné výsledky.

Je potřeba si uvědomit, kdo jsou ti naši nepřátelé v naší hlavě, kteří nám brání uspět.  A když si je pojmenujeme a přiznáme, tak je právě Bachovy květové esence umí přehodit na naši stranu.

Zní to neuvěřitelně, ale opravdu existují zázračné kapky, které vám mohou pomoci dosáhnout vytouženého cíle.

Jedná se o esence získané z divokých květů různých rostlin a bylin, které mají vliv na naše negativní emoce. Nemění naši podstatu, jen nás tak trochu nasměrují jiným směrem.

Kdo tedy jsou ti naši nepřátelé, pojďme se na ně podívat zblízka.

  1. Odkládání, prokrastinace neboli věčné ažpaky

Až od pondělka, až od ledna, až se vrátím z dovolené, až a tady si můžete dosadit svých několik ažpaků, které vám doposud urputně bránili vůbec začít. Ano, tento nepřítel nám předkládá stále nové důvody, proč vlastně nemůžeme začít. Čas běží a kila místo aby ubývala, plíživým krokem narůstají. Pokud je to váš nepřítel číslo jedna, pomůže vám ho zkrotit esence Habr. Ta ho přesvědčí, že bez příslušné aktivity to nejde a čím dříve začnete, tím lépe. Nejlépe TEĎ HNED. Habr nám vnukne ten impulz vůbec začít.

  1. Netrpělivost

Začneme, ale výsledky se nedostavují a nebo jsou jen nepatrné. Chceme vidět výsledky hned, jsme z toho podráždění a máme tendenci se vzdát se slovy, to nemá cenu. Přizveme na pomoc Netýkavku. Pomůže nám vytrvat, čekat a uvědomit si, že nic není ze dne na den.

  1. Myšlenky na jídlo

Toto je opravdu velmi zrádný a zákeřný nepřítel. Sedí v naší hlavě a předkládá nám různé dobroty, které bychom si mohli dát. Tyto myšlenky nám pomůže vyhnat Bílý kaštan.

  1. Staré zvyky

Je zajímavé, jak právě v souvislosti s hubnutím jsme nepoučitelní. Jsou to totiž většinou ty stejné chyby, kvůli kterým nedosáhneme úspěchu. Například neodoláme pozvání do cukrárny, čokoládě či sáčku brambůrků. Dostáváme se do začarovaného kruhu. Často nás to totiž demotivuje a my pak máme pocit, že nemá už ani smysl pokračovat. A tuto chybu stále opakujeme. A s tím nám pomohou Jírovec nebo Hořec.

  1. Sebevědomí

Sebevědomí, nebo možná lépe řečeno víra v sebe sama. Pokud si sami nevěříme, že to dokážeme, máme opravdu jen malou šanci na úspěch. Modřín je esence, která nás v tomto podpoří. Díky ní si uvědomíme, že jsme dostatečně silní a zvládneme to.

  1. Vliv okolí

Vyprdni se na to, stejně to nemá cenu. Ale vždyť to není tak hrozný. Prosím Tě, těch pár kilo navíc … A další a další věty, které na nás v dobré víře chrlí naši nejbližší. Ořech nám vytvoří bariéru proti těmto rádoby radám. Podpoří nás v našem rozhodnutí.

  1. Nemohu se ani vidět

Koukáte se do zrcadla a je vám ze sebe špatně. Nemůžeme se ani vidět. A ačkoliv by to mohla být dobrá motivace, opak je pravdou. Často nás právě toto hodí do deprese z toho, jak jsme nemožní a ještě se ujistíme v tom, že absolutně nemá smysl s tím něco začít dělat. Plané jablko nás učí mít rád sám sebe, takový jaký jsem. Přijímat se, takový jaký jsem. Mít se rád a díky tomu na sobě začít pracovat.

  1. Oběť osudu

Prostě jsem tlustá. Babička byla, máma byla, ségra také. Mám to v genech. S tím bohužel nic neudělám. Je to tak opravdu? Ano, geny mají jistě určitý podíl na tom, jak vypadáme, ale dost často se za ně pouze schováváme. Stavíme se do pozice toho, který s tím nemůže nic dělat. Všimněte si ale pozorně, jaký je váš životní styl. Co ještě máme se svou maminkou či babičkou společného? Máme společnou chuť k jídlu, k pečení, vaření? Máme společnou nechuť k pohybu? Esence z Vrby vám pomůže převzít odpovědnost sama za sebe.

  1. Výdrž

Máte-li pocit, že tím hlavním problémem, kvůli kterému jste vždy selhali, byla výdrž, pak Dub je tou esencí, která vás ujistí, že cesta na kterou jste se dali, je ta správná a že má smysl zabojovat a dotáhnout to do konce.

 

A je velmi pravděpodobné, že byste sami našli ještě nespočet dalších důvodů. V tom jsou Bachovy květové esence jedinečné. Dokáží vás totiž podržet téměř v každé situaci. Každý z nás jsme jiný a je tedy velmi pravděpodobné, že pro každého z nás bude vhodná jiná směs esencí.

Bohužel neexistuje jedna univerzální lahvička, která by řešila problémy všech lidí, kteří se rozhodli pro změnu životního stylu. Ale právě to může být výhoda pro každého z nás. Právě proto, že jsme jedineční, každý z nás potřebuje podpořit v jiném směru. Proto je ideální nechat si namíchat individuální směs esencí, která bude pracovat přímo pro vás.

Iveta Mutlová, www.ivetamutlova.cz

Článek máte přečtený a za to ode mě dostanete slíbený dárek :) Jestliže si zakoupíte stravovací plán na míru – dostanete lahvičku Bachových esencí namíchaných Vám na míru a to zcela ZDARMA i s doručením na vaši adresu (původní cena je 450Kč + poštovné)!!!

Upozornění: Nikdy ale nezapomínejte, že zázraky v hubnutí neexistují!!! Proto ode mě máte tyto esence ZDARMA, pakliže vám budou vyhovovat a fungovat, můžete si objednat další. Budete ale vědět, že nekupujete další zbytečnosti na hubnutí.

Věříme, že vám Bachovy esence poskytnou při vaší cestě za zdravějším životním stylem dostatečně silnou podporu, a že s jejich pomocí zvládnete všechny nástrahy hubnutí.

Mějte se krásně, Šárka a Iveta

Šárka Čivrná
Moje vize je ukázat ženám, jak nebýt na změnu životního stylu sama, ale zapojit celou rodinu. Můj program FIT s vášní rozproudí nejen vaši vášeň k dokonalé postavě, ale i k harmonickému vztahu! Můj příběh si přečtěte tady >> Jsem autorka eBooku ZDARMA Top 11 fíglů pro super postavu, ke stáhnutí zde Sestavuji stravovací plány na míru, více zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů